Antalya Güvenlik Sistemleri

canstockphoto18181778Graneya Güvenlik olarak,  Antalya Güvenlik Sistemleri dendiğinde ilk akla gelen firma olma özelliğimizle birlikte, güvenlik alanında başta sevgili Antalyalı Hemşehrilerimiz için hem de güzel Türkiyemiz için çalışmaktan gururlu ve onurluyuz. Elektronik Güvenlik Sistemleri; Hırsızlık, Soygun, Gasp vb. olayların artması ile birlikte insanoğlu için artık günümüzde vazgeçilmez hale gelmiştir. Doksanlı yılların başlarından başlamak üzere ülkemizde güvenlik sistemleri sektörü oluşmuş ve artan taleplerle birlikte hızla gelişerek günümüzdeki konuma gelmiştir. Bugün elektronik güvenlik sistemleri sektörü dünyada yükselişte olduğu gibi ülkemizde de gelişimini hızlı bir şekilde sürdürmektedir. Ülkemizde küçük ve orta ölçekli bir çok firma bulunmaktadır. Talebin çok fazla olmasından dolayıdır ki hızla artan firma sayısına bağlı olarak elektronik güvenlik sektöründe çok yetkinliğe, uzmanlığa sahip firmalar bulunmaktadır.

Graneya Güv. Bil. Müh. Hizm. San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde barındırdığı uzman teknik ekibiyle elektronik güvenlik sektöründeki hizmetlerini artırarak devam etmektedir. Bu noktada da gerek yurtiçi  gerekse de yurtdışı olmak üzere çok sayıda projede yer almaktayız. Alanında uzman teknik ve mühendislerden oluşan ekibimiz küçük, orta ve büyük ölçekli her türlü güvenlik sistemleri projelerinde ücretsiz keşif ve projelendirme, en uygun ve ekonomik elektronik güvenlik sistem tasarımı, güvenlik hizmetleri danışmanlığı vb. gibi bir çok hizmeti hızlı ve güvenilir şekilde sunmaktadır.

İster işyeriniz olsun, isterse de eviniz olsun sizler için en uygun, en ekonomik sistemleri tasarlıyoruz ve sizlerin güvenliğini en üst seviyede sağlıyoruz. İstenildiği takdirde; projelendirme, şartname hazırlanması ve proje uygulama noktasında da herzaman yanınızda oluyoruz. Elektronik güvenlik sistemleri noktasındaki hizmetlerimiz : CCTV Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Biyometrik Sistemler, Turnike ve Bariyer Sistemi, Fiber Optik Sistemler, Görüntülü Diyafon-Interkom Sistemleri ve  diğer elektronik güvenlik sistemlerinin her türlü satış, bakım-onarım ve devreye alma hizmetlerini yapmaktayız. Bu alandaki hizmetlerimizle ilgili olarak detaylara ulaşmak için lütfen ilgili resim üzerine tıklayınız :

 

kamera sistem antalya

          Graneya CCTV Kamera Sistemleri

 

alarm sistem antalya

           Graneya Alarm Sistemleri

 

personel takip sistemleri antalya

Graneya Personel Takip Sistemleri

 

bekçi tur sistemleri antalya

         Graneya Bekçi Tur Sistemleri

 

akıllı ev ve otomasyon sistemleri antalya

Graneya Akıllı Ev Otomasyonu Sistemleri

 

interkom sistemleri antalya

          Graneya İntercom / Diyafon Sistemleri

 

turnike sistemleri antalya

Graneya Turnike Sistemleri