Bilişim Hizmetleri

bilisim

Graneya Güv. Bil. Müh. Hiz. San ve Tic. AŞ, olarak uzman deneyimli bilişim ekibimiz; danışmanlık, donanım bakım, onarım ve satış hizmetlerini sunmaktadır.

Ülkemizde bilgi güvenliği ihtiyacının artması nedeniyle bilgi teknolojilerinin daha etkin olarak kullanılabilmesi gerekmektedir.Bilişim yolunda her geçen gün yeni adımlar atılmakta olan ülkemizde biz Graneya Güv. Bil. Müh. Hiz. San ve Tic. AŞ, olarak bir çok bilişim hizmeti sunmaktayız.Ve sektörde tanınmış bir firma olarak hizmetlerimize kaliteli ekibimiz ile devam etmekteyiz.

Hizmetlerimizin altında; sunucu barındırma, web hosting, veri yedekleme, veri kurtarma, iş sürekliliği çözümleri, işletim sistemleri yönetimi, fiziksel altyapı hizmetleri, yönetilebilir güvenlik hizmetleri, saha hizmetleri, veri tabanı yönetimi, mühendislik hizmetleri, network hizmetleri, web tasarım hizmetleri, özel yazılım hizmetleri, mobil programlama, web programlama ve masaüstü programlama hizmetleri bulunuyor.Bu hizmetlerimizin yanı sıra mağazamızda bir çok bilişim ürününün satışını gerçekleştirmekteyiz.