Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

Graneya Güv. Bil. Müh. Hiz. San ve Tic. AŞ, 2013 yılında Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Elektrik Elektronik ve Haberleşme Yüksek Mühendisi Selçuk AYDIN tarafından Graneya Bilişim Hizmetleri ve Teknolojileri adı altında Antalya/Muratpaşa merkezli olarak şahıs işletmesi olarak faaliyetlerine başlamıştır. İlk kuruluş yıllarında faaliyet alanları arasında grafik tasarım, web tasarım, programlama ve network hizmetlerini barındırırken, 2014 yılı başında SBA Güvenlik Teknolojileri LTD. ŞTİ. satın alınmak kaydıyla şirket bünyesine katılarak, güvenlik sistemleri ve hizmetleri faaliyet alanları içerisine dahil edilmiştir. Bu süreç itibariyle şirketimiz öncelikli faaliyet alanı olarak Güvenlik Sistemleri ve Hizmetlerini benimsemiştir. Web / Grafik Tasarım, Network Hizmetleri vb. alanlarda ki faaliyetlerimizde her geçen gün artarak devam etmektedir. Her zaman teknolojinin Çekim Noktası olma hedefiyle yola çıkmış olan ekibimiz, en büyük kaynağımız ve gelecek teminatımızdır.

Her geçen gün büyümesine devam eden şirketimiz 2015 yılı başında bir çok kurum tarafından gelecek 10 yıla damgasını vurabilecek şirketlerden birisi olarak lanse edilmiştir. Bu haklı gurur hepimizin olduğu inancı artarak devam edecektir.  Sürekli gelişim ve teknolojilere açık olan şirketimiz bulunduğu konumla yetinmeyip Temmuz 2015 itibari ile Graneya Güv. Bil. Müh. Hiz. San ve Tic. AŞ. olarak faaliyetlerine devam etme kararı almıştır.

Graneya Güv. Bil. Müh. Hiz. San ve Tic. AŞ. hali hazırda kendi bünyesinde GraneyaSec ve GraneyaSoft adlarında iki alt şirket barındırmaktadır. GraneyaSec; Tüm güvenlik teknoloji hizmetleri ve mühendislik faaliyetleri bu şirket üzerinden sağlanmaktadır. Şirket bünyemizdeki deneyimli, tecrübeli, donanımlı personellerimizle güvenlik ve mühendislik alanlarındaki her türlü proje ve uygulamalarda yerimizi almaktayız. Bu noktadaki çalışmalarımız artarak devam etmektedir. Bu hususta en büyük sermayemiz siz değerler referanslarımızdır. GraneyaSoft; Her türlü web /grafik tasarım hizmetleri, programlama faaliyetleri, hosting barındırma ve kiralama hizmetleri bu şirketimiz bünyesinde sağlanmaktadır. Masaüstü, web ve mobil alanında ki yazılımlarımız gün koşulları baz alınarak, en güncel teknolojilerle tasarlanıp, programlamaları uzman ekibimizde gerçekleştirilmektedir.

VİZYONUMUZ

Gerek kurulduğu bölgede gerek Türkiye genelinde gerekse yurt dışı yatırımlarını hızlandırılarak katma değeri yüksek, bilgi birikim deneyim sahibi takım arkadaşlarımızla her zaman farklı olacak farklılık yaratacak ve farkındalık oluşturacak her türlü teknik ve teknolojik projelerde yer alarak üreten üretirken yeni iş sahası, yeni iş alanları oluşturmayı hedefleyen, Türkün adını tüm Dünyada duyurmayı hedefleyen, yaptıkları yapacaklarının teminatı olan yenilikçi, teknoloji odaklı tanınan bir Türk şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Yapılan hizmetlerde en hızlı, en güvenilir, en uygun fiyatlandırma ölçeğini sağlamak temel hedeflerimizdendir. Biliyoruz ki bizi biz yapan en büyük değerler; çok değerli ekip arkadaşlarımız ve değerli müşterilerimizdir. Her geçen gün artan teknolojik gelişmelere paralellik gösteren şirket gelişim politikamız da bunun en büyük destek ve örnekçisidir. Satış sonrası hizmetler noktasında da geliştirme faaliyetlerimiz artarak devam etmektedir. Biliyoruz ki hatalarımız mutlaka olacaktır. Ama şunu da çok iyi biliyoruz ki hata yapılmadan doğrulara ulaşmak imkansızdır. Hayal etmeden üretmek, birşeyler ortaya koymak çok güçtür. Bu hedefle hayallerimiz var , inançlarımız var, sizleri de bu aileye davet etmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. Hayatınıza bir nebze olsun dokunmak istiyoruz. Siz olmadan biz biz olmadan siz olamayacağını çok ama çok iyi biliyoruz. Gelin birlik olalım, gelin teknolojiyi birlikte inşaa ederken yol arkadaşlığı yapalım…