İnternet Reklamcılığı

adwords

Teknoloji  ve internet sürekli gelişmekte olup internet reklamcılığı da bu alanda önemli yer kazanmaktadır.Son yıllarda büyük firmalar kendini daha iyi tanıtabilmek için internet reklamcılığında aktif rol oynamaktadırlar.

Online pazarlamada en büyük adımı en iyi arama moturu olan Google atmış bulunmaktadır.Bunun ardından Google Adsense’ye verilen kurumsal reklamlar , facebook reklamları, twitter reklamları gibi reklamlar en çok kullanılan internet reklamcılığı türüdür.

Google ve Google Adwords teknolojisinin online pazarlama alanında çok önemli bir yeri vardır. Online pazarlamada Alım satım trafiğinin büyük bir kısmı Google ve Google adwords aracılığı ile gerçekleşir.Yani ürünlerinizi veya pazarlamak istediğiniz her şeyi Adwords sayesinde daha iyi bir şekilde gerçekleştirebilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Graneya Güv. Bil. Müh. Hiz. San ve Tic. AŞ, olarak sizin markanızı veya ürünlerinizi tüm arama motorlarında veya sosyal medyada pazarlayabilir ve kullanıcılarla etkileşimde güzel sonuçlar çıkarabiliriz.

Hizmetlerimiz :

Adwords Reklamcılığı

Twitter Reklamcılığı

Facebook Reklamcılığı

Adsense Reklamcılığı