Seo Desteği

seo2

Graneya Güv. Bil. Müh. Hiz. San ve Tic. AŞ, olarak uzman ekibimizle Seo Desteği sağlamaktayız.SEO,kelime anlamı ile “arama motoru optimizasyonu” için kullanılan bir kısaltmadır. Seo Arama Motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkarılmasına yönelik yapılan çalışmaları kapsar. Seo sitenizi geliştirebilecek ve size zaman kazandırabilecek büyük bir karardır. Arama motorlarında öncelikle Google’da üst sıralarda listelenmek en iyi reklam türüdür.Seo ile şirketinizin ya da kurumunuza ait web sitelerin arama motorlarında ilk sayfada olmasının size büyük bir getirisi olacaktır.

Örneğin Pazarladığınız Ürünler için yüzlerce anahtar kelime bulunmaktadır. Bu anahtar kelimelerin neredeyse tamamı size satışa dönecek ziyaretçileri getirmektedir. Seo, maliyet anlamında en hesaplı, etki anlamında ise en başarılı olanıdır. Sebebi ise, satışa dönecek ziyaretçinin hangi arama sonrası geleceğinin bilinmesi ve bu sayede gerekli ürününüzün pazarlanmasını ve satılmasını sağlamaktır. Yani pazarlama açısından Seo çok önemlidir.

Seo ile kişisel veya kurumsal sitelerinizin Google yada diğer arama motorlarında ilk sayfada yer alması sizi markalaşmaya götürecek adımlardan biridir.

Hizmetlerimiz nelerdir ?

Arama motorlarında ilk sayfa hizmeti
Sitenizin içeriğini veya yapısını inceleme
Web sitesinin geliştirilmesiyle ilgili teknik önerilerde bulunma
JavaScript kullanımı ve İçerik geliştirme
Kampanyalarının yönetimi ve kullanıcılarla etkileşimi
Anahtar kelime planlaması
SEO eğitimi
Belirli pazarlarda ve bölgelerde uzmanlık.

Projenizi insanların duymasını ve markalaşmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve biz bu projenizi gerçekleştirme adımlarını atalım.