Mobil Programlama

mobil

Graneya Güv. Bil. Müh. Hiz. San ve Tic. AŞ, ekibi programlama sektöründe bilgi birikimi ve tecrübesi ile yıllardır profesyonel hizmet vermektedir.Gelişen programlama sektörünü yakından takip etmekte olup, mobil programlama ile ilgili farklı ve profesyonel çalışmalar yapmaktayız.

Sürekli Gelişen Bugünkü teknolojiye baktığımızda artık akıllı cep telefonları neredeyse bilgisayarların yerini aldı. İnsanlar artık akıllı telefonları ile ileri düzey mobil yazılım ve mobil uygulamalarla tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

Kullanıcılar evinde yada ofisinde bilgisayarda sosyal medya sitelerinde veya e-ticaret sitelerinde gezmek yerine, direk o sitelerin mobil uygulamalarını indirip telefonundan kolaylıkla ulaşabiliyor.

 

Günden güne mobil cihazların kullanımının bu derecede yaygınlaşmasıyla mobil yazılımlara,  olan gereksinim arttı.

iPhone, iPad, Android ve BlackBerry gibi platformlarda, web sitenizin ziyaretçileri ve müşterilerinizle iletişimde kalabilmeniz, reklam ve pazarlama faaliyetlerinizi rahatlıkla yapabilmeniz için mobil yazılımlar geliştiriyoruz.

Graneya Güv. Bil. Müh. Hiz. San ve Tic. AŞ, ekibi olarak bu gereksinimlerin farkındayız ve mobil programlama konusunda uzman yazılım ekibimizle hazırladığımız mobil yazılım çözümlerini sizlere sunuyoruz.